Generel Ali Rıza Gürcan Cad. No:31 Metropol İş Merkezi K:8 D:31 Merter, Güngören, İSTANBULAv. Ali KAHRAMAN tarafından kurulan KAHRAMAN & PARTNERS, Av. Ali ASRAK'ın katılımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

KAHRAMAN & PARTNERS, merkezi İstanbul’da olan bir Hukuk ve Danışmanlık bürosudur. KAHRAMAN & PARTNERS Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmalık hizmeti vermektedir. Ayrıca her türlü hukuki ihtilaflara ilişkin dava ve icra işlemlerinin takibini yapmaktadır.

 Büromuzda yurtiçi ve yurtdışı ticari ihtilaf ve davaları, şirketlere, kurum, kuruluş, dernek, vakıf ve bireylere ve başta belediyeler olmak üzere kamu kurumlarına birçok hukuk dalında en yüksek seviyede önleyici hukuk hizmeti, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 Hedefimiz, dikkatli, özenli, dinamik ve şeffaf bir avukatlık hizmeti ile müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği alanlarda geçerli olan koşulları analiz etmek suretiyle ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi hukuki çözümleri sunmaktır.

Kahraman&Partners kurumsal web sitesine http://kahramanpartners.com/index.html linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 
Bu içeriği paylaş:

Hakkımızda

Güncel Makaleler